Partnerzy
Kancelaria KONDRAT i Partnerzy
Kancelaria KONDRAT i Partnerzy, prowadzi kompleksową obsługę krajowych i zagranicznych podmiotów w zakresie wszystkich aspektów praw własności intelektualnej oraz prawa farmaceutycznego i life science.
Zobacz więcej >
Fundacja im. Lesława A. Pagi
Fundacja im. Lesława A. Pagi
Zobacz więcej >
Newton Media
Partner dostarczający portalowi pharma.info.pl codzienny przegląd prasy.NEWTON MEDIA jest częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw dostarczających elektroniczny monitoring mediów nowej generacji. Ponadto, firma dostarcza również inne usługi związane z monitoringiem i analizą mediów.
Zobacz więcej >
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Rzeczpospolitej Polskiej jest państwową jednostką budżetową właściwą do prowadzenia spraw dotyczących ocen jakości, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów Biobójczych w zakresie określonym przez ustawy (Prawo farmaceutyczne, ustawę o wyrobach medycznych oraz ustawę o produktach biobójczych).
Zobacz więcej >
Związek Zawodowy Pracowników Farmacji (ZZPF)
Związek Zawodowy Pracowników Farmacji (ZZPF) to pierwsza organizacja w Polsce reprezentująca osoby zatrudnione w sektorze farmaceutycznym.
Zobacz więcej >
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Farmaceutów "PERSPEKTYWA 2030"
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Farmaceutów „PERSPEKTYWA 2030” zrzesza głównie farmaceutów pracujących w aptekach, ale jest także otwarte na adeptów studiów farmaceutycznych realizujących się zawodowo na innych płaszczyznach. Zasadniczym celem jego działalności jest realizacja zapisów dokumentu opracowanego przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne "Perspektywy rozwoju farmacji w Polsce do roku 2030".
Zobacz więcej >
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie, wykorzystując doświadczenie, potencjał merytoryczny i własne możliwości finansowe stworzyła kompleksową ofertę wsparcia biznesu w regionie.
Zobacz więcej >
Europejskie Centrum Biznesu
ECB jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa promocyjno-marketingowego, rozwoju produktów, współpracy międzynarodowej i budowania potencjału instytucjonalnego.
Zobacz więcej >
LEX Apteka
LEX Apteka to stały dostęp do bazy ponad 2700 aktów prawnych oraz kilkuset dokumentów autorskich (komentarze praktyczne, porady ekspertów, bieżące newsy z rynku farmaceutycznego) w tematyce prawno-zarządczej dotyczącej aptek.
Zobacz więcej >
Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty PASMI
PASMI (POlish Association of Self Medication Industry) czyli Polski Związek Producentów Leków bez Recepty został utworzony 9 listopada 2006 roku. Obecnie Związek zrzesza 17 podmiotów.
Zobacz więcej >
Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO)
Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO) powstała w 2004 roku, aby reprezentować interesy producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej oraz stymulować rozwój tej branży.
Zobacz więcej >
Farmaceuci Bez Granic Polska
Farmaceuci Bez Granic Polska to warsztaty edukacyjne dla farmaceutów przygotowujące do prowadzenia programu szczepień w aptekach, zakończone uzyskaniem europejskiego certyfikatu.
Zobacz więcej >
Cooper Conferences
Marka Cooper Conferences sygnuje prestiżowe Konferencje branżowe skierowane do specjalistów najwyższej klasy. Zespół Cooper Conferences składa się z doświadczonych specjalistów rynku konferencji, którzy swoją wiedzę i znajomość rynku z pasją przekuwają w efektywne i konstruktywne spotkania przynoszące wymierne korzyści zarówno uczestnikom, jak również prelegentom.
Zobacz więcej >
Pharmaceutical Representative Polska
Pharmaceutical Representative Polska jest jedynym w Polsce amerykańsko-polskim biznesowo-szkoleniowym czasopismem skierowanym do Przedstawicieli Medycznych, i Kadry Menedżerskiej firm farmaceutycznych.
Zobacz więcej >
Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.
Kancelaria posiada zespół zajmujący się doradztwem dotyczącym aspektów prawa farmaceutycznego i biotechnologii.
Zobacz więcej >
KPMG Tax M. Michna Sp. k.
KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG od wielu lat posiada zespół wyspecjalizowany w doradztwie dla podmiotów z sektora farmaceutycznego.
Zobacz więcej >
MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to nowoczesny typ kancelarii prawnej, wyróżniający się kompleksowym i pionierskim podejściem w obsłudze Klienta XXI wieku. Zespół MDDP to doświadczeni doradcy biznesowi w obszarze prawa, łączący solidną wiedzę prawną z nowatorstwem i dynamizmem w działaniu.
Zobacz więcej >
PHP Elbo-Trade Sp. z o.o.
Elbo-Trade Sp. z o.o. jest firmą obecną na polskim rynku farmaceutycznym od 23 lat oferując między innymi usługi w zakresie rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz ich wprowadzenia do obrotu.
Zobacz więcej >
Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp.j.
Departament Prawa Farmaceutycznego Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki, za który odpowiada adw. prof. dr hab. Elzbieta Traple, posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej firm farmaceutycznych, zarówno w odniesieniu do zagadnień regulacyjnych jak i cywilno prawnych.
Zobacz więcej >