POWRÓT
Kancelaria KONDRAT i Partnerzy, prowadzi kompleksową obsługę krajowych i zagranicznych podmiotów w zakresie wszystkich aspektów praw własności intelektualnej oraz prawa farmaceutycznego i life science.

Zakres świadczonych przez Kancelarię KONDRAT usług:

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy to dynamiczny 50-osobowy zespół pozostający do Państwa dyspozycji. Nasi adwokaci, radcowie prawni i rzecznicy patentowi posiadają wieloletnie doświadczenie w różnych obszarach prawa gospodarczego. Jesteśmy wiodącą kancelarią w Polsce w obszarze styku praw własności intelektualnej oraz prawa farmaceutycznego i life science.

W ciągu ponad 12 lat działalności, Kancelaria KONDRAT i Partnerzy zdobyła wiodącą pozycję zapewniając obsługę korporacyjną firm, fundacji i stowarzyszeń, doradzając przy transakcjach handlowych, fuzjach i przejęciach oraz specjalizując się w prawach własności intelektualnej, prawie patentowym, prawie znaków towarowych, prawie autorskim, prawie farmaceutycznym i life science.

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy specjalistyczne oprogramowanie (KMS – KONDRAT Management System), które zapewnia łatwy i kompleksowy dostęp do dokumentacji spraw prowadzonych przez Kancelarię.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy na przestrzeni ponad 12 lat działalności była wielokrotnie wyróżniana w licznych rankingach i branżowych publikacjach (w tym m.in. Chambers Europe, Managing Intellectual Property, Intellectual Property Awards, World Trademark Review, Corporate LiveWire). Kancelaria otrzymała m.in. wyróżnienie w kategorii „Farmaceutyka” w pierwszej edycji rankingu kancelarii regulacyjnych POLITYKA INSIGHT 2016. Została też uhonorowana tytułem „”Europejska Kancelaria Prawno-Patentowa Roku 2015”, według rankingu Legal Awards 2015.

Zaangażowanie prawników Kancelarii to nie tylko sprawy sądowe i opinie prawne. Staramy się wspierać naszych Klientów w taki sposób, aby jak najpełniej zrealizować ich oczekiwania.

 Kancelaria KONDRAT i Partnerzy
al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
tel: (22) 831 12 34
faks: (22) 357 98 63

biuro@kondrat.pl
www.kondrat.pl