POWRÓT
LEX Apteka to stały dostęp do bazy ponad 2700 aktów prawnych oraz kilkuset dokumentów autorskich (komentarze praktyczne, porady ekspertów, bieżące newsy z rynku farmaceutycznego) w tematyce prawno-zarządczej dotyczącej aptek.

LEX Apteka to jedyny na rynku elektroniczny produkt dla właścicieli i kierowników aptek, który odpowiada na najważniejsze pytania z zakresu prawa farmaceutycznego dotyczącego aptek, prawa pracy w aptekach, marketingu i zarządzania, rynku leków oraz praw i ochrony klientów aptek. Produkt zapewni każdemu farmaceucie codzienny dostęp do czytelnych i jasnych informacji i interpretacji prawa m.in. z zakresu: zasad wydawania recept, dystrybucji leków, sposobów na zwiększenie sprzedaży w aptece, narzędzi marketingowo – reklamowych oraz sprzedażowych jakie można wykorzystywać w aptece. LEX Apteka pomoże uniknąć negatywnych skutków kontroli ze strony Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych organów państwowych. Produkt zapewnia komfortowe, bezpieczne i profesjonalne zarządzanie placówką apteczną.

LEX
Apteka to stały dostęp do bazy ponad 2700 aktów prawnych oraz kilkuset dokumentów autorskich (komentarze praktyczne, porady ekspertów, bieżące newsy z rynku farmaceutycznego) w tematyce prawno-zarządczej dotyczącej aptek.

 

Więcej:
www.produkty.lex.pl/apteka