POWRÓT
Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO) powstała w 2004 roku, aby reprezentować interesy producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej oraz stymulować rozwój tej branży.

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO) – powstała w 2004 roku, aby reprezentować interesy producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej oraz stymulować rozwój tej branży. Jej utworzenie było odpowiedzią na szybko rozwijający się rynek tego typu produktów przy jednoczesnych zasadniczych zmianach w krajowych i europejskich regulacjach prawnych.


KRSiO
jest członkiem międzynarodowych organizacji, takich jak IADSA – International Alliance of Dietary/Food Supplement Associations I EHPM – European Federation of Associations of Health Product Manufacturers.

KRSiO we współpracy z firmą Bio-Chic Sp. z o. o. od 2005 roku organizuje comiesięczne konferencje poświęcone problematyce suplementów diety. Spotkania kluczowych producentów i dystrybutorów branży suplementacyjnej odbywają się w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek

ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa

www.krsio.org.pl

info@krsio.org.pl

022 425 88 05