Rejestracja
Rejestracja jest płatna i umożliwia wielostanowiskowy dostęp do wszystkich treści Serwisu, analiz prawnych, decyzji organów, aktów prawnych oraz otrzymywania codziennego Newslettera.
Proces rejestracji
1. Wypełnij formularz rejestracyjny. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności i jest podstawą do wystawienia faktury.
2. Otrzymasz od nas e-mail, w którym będziesz poproszony o potwierdzenie rejestracji.
3. Po przejściu procesu weryfikacji konto zostanie uruchomione.
Formularz rejestracyjny
Dane do logowania
Dane osobowe Dane firmy Licencja Regulamin wraz z informacją cenową

Ochrona danych osobowych

Informujemy, że podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Akceptacja regulaminu oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i akceptację Polityki Prywatności. Jeśli nie zdecydują się Państwo na ich przekazanie, możemy nie mieć możliwości udostępniania Państwu usług. Dane te będą przetwarzane przez Pharma.info.pl jedynie dla celów marketingowych i kontaktowania się z Państwem za pośrednictwem strony www.pharma.info.pl, poczty elektronicznej, korespondencji listownej i telefonicznie oraz w celu wysyłki newslettera, przez Pharma.info.pl lub partnerów serwisu.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane także „RODO”). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym cele przetwarzania oraz przysługujące Państwu prawa, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.