Zadzwoń:
(22) 490 31 41
Zarejestruj się
Newsy
Prawo
Artykuły
Partnerzy
Szkolenia
Newslettery
Kontakt
Konsultacje
POWRÓT
27.03.2023 r.
News
PIENIĄDZE ZA NIC
Ostatnie propozycje przedstawione państwom członkowskim oznaczają konieczność płacenia koncernowi za nieprodukowanie szczepionek. Zastanawiam się, czy brak przejrzystości prowadzenia negocjacji i akceptacja rozwiązań korzystnych dla firmy farmaceutycznej są przypadkowe – mówi minister zdrowia Adam Niedzielski, zastrzegając, że nie jest to dyskusja o zasadności szczepień, tylko o procedurach zakupów realizowanych przez KE. Polska nie chce płacić za szczepionki, których dziś nie potrzebuje.
NEUCA BĘDZIE DZIAŁAĆ GLOBALNIE
Największy dystrybutor leków w Polsce zainwestował już w szybko rosnący segment badań klinicznych setki milionów złotych, m.in. w przejęcia w USA. Owoce dopiero zaczyna zbierać. Gra toczy się o miliardy dolarów
Coraz skuteczniejsze metody leczenia stwardnienia rozsianego (SM)
Stwardnienie rozsiane (SM) jest jedną z najczęściej występujących chorób neurodegeneracyjnych mózgu. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia SM stało się chorobą przewlekłą. O skuteczności innowacyjnych terapii dyskutowano podczas Konferencji Neurologicznej Stwardnienie Rozsiane 2023, która odbyła się w Łodzi.
Zakład Fizjologii Klinicznej CMKP przyjęty do europejskiej sieci naukowej COST CARDIOPROTECTION
Więcej na naukawpolsce.pl
Naukowcy odkryli, że białko w komórkach nowotworowych „pomaga” w chemioterapii
Więcej na naukawpolsce.pl
Decyzja wycofania z obrotu 11/2023 z dnia 2023-03-24
Nazwa: Melisa Fix; Moc: 2,0 g/saszetkę; Postać: zioła do zaparzania w saszetkach; Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne „Polpharma” S.A.; Produkt sfałszowany: Nie
Zarządzenia Prezesa NFZ
Zarządzenia Prezesa NFZ Nr 52/2023/DSOZ z dnia 24-03-2023 zmieniające zarządzenie w sprawie umów o realizację programu pilotażowego leczenia gruźlicy wielolekoopornej w warunkach ambulatoryjnych.
Zarządzenia Prezesa NFZ
Zarządzenia Prezesa NFZ Nr 53/2023/DSOZ z dnia 24-03-2023 zmieniające zarządzenie w sprawie szczegółowych warunków umów w systemie podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej.
Projekt rozporządzenia MZ
Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
Rynek apteczny PEX- luty 2023
PEX PharmaSequence podsumowuje rynek apteczny – luty 2023
SZKOLENIE: Aktualne problemy obrotu detalicznego i hurtowego leków
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online organizowanym przez Kancelarię Kondrat i Partnerzy „Aktualne problemy obrotu detalicznego i hurtowego leków” w dniu 29 marca 2023 r. (środa) w godz. 10:00…
Copyright
Pharma.info.pl 2005-2025
|
Polityka prywatności
Projekt i realizacja:
RoyalArt.pl