POWRÓT
18.05.2020 r.

W dniu dzisiejszym…

News

PAŃSTWOWE MILIONY DLA FIRMY BRATA

Jedną z postaci wymienianych w sprawie tzw. afery maseczkowej” jest brat ministra zdrowia Marcin Szumowski. To on miał być łącznikiem między biznesmenem Łukaszem G. i resortem zdrowia ws. sprzedaży maseczek niespełniających norm, za które zapłacono miliony z publicznych pieniędzy.

OBLICZA KORONAWIRUSA

Francuska firma opracowuje szczepionkę, ale Francuzi z niej nie skorzystają. Wszystko wezmą Stany Zjednoczone. Jest też pomysł, by znieść powszechne ograniczenia i spróbować pokonać koronawirusa poprzez osiągnięcie tzw. odporności zbiorowej (zwanej też stadną).

USA PŁACĄ ZA PIERWSZE DOSTAWY SZCZEPIONKI. MACRON WŚCIEKŁY

Francuski rząd jest wzburzony i będzie naciskał na prezesa koncernu Sanofi Paula Hudsona w związku z jego sugestią, że to Stany Zjednoczone będą w pierwszej kolejności dostawać szczepionkę na koronawirusa, kiedy firma już ją opracuje.

CZTERY LATA INTENSYWNEGO ROZWOJU

Selvita stawia na agresywny rozwój. Zgodnie z opublikowaną pod koniec kwietnia strategią zamierza do 2023 r. osiągnąć ponad 300 mln zł rocznych przychodów oraz miliard złotych kapitalizacji.

JASNY CEL NA RESZTĘ 2020 R.

Jak wynika z listu prezesa Filipa Jelenia do akcjonariuszy, 2019 r. był najlepszy dla spółki. Jakie priorytety Pure Biologics zakłada sobie na resztę 2020 r.?

MIMO PANDEMII TRZEBA LECZYĆ CHOROBY PRZEWLEKŁE!

Polacy bardziej od swoich chorób boją się koronawirusa. Jednak choroby same nie miną.

 

Decyzje GIF

Decyzja wycofania z obrotu z dn. 15.05.2020 NJP.5453.16.2020.ES

Nazwa: Sulfarinol, Moc(50 mg + 1 mg)/ml, Postać: krople do nosa, Podmiot odpowiedzialny: Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy GALENUS.

Decyzja wycofania z obrotu z dn. 15.05.2020 NJP.5453.15.2020.ES

Nazwa: Groprinosin Max, Moc250 mg/ml, Postać: krople doustne, roztwór, Podmiot odpowiedzialnyGedeon Richter Polska Sp. z o.o.