POWRÓT
14.08.2020 r.

W dniu dzisiejszym…

News

KORONAWIRUS SPRZYJA SUPLEMENTOM DIETY

Wybuch epidemii zwiększył świadomość zdrowotną Polaków, co wpłynie też na wzrost rynku suplementów. Jego wartość przekroczy w tym roku aż 6 mld zł.

NA PANDEMII MOŻNA BYŁO ZBIĆ FORTUNĘ

Inwestycje. Na zagranicznych rynkach nie brakowało okazji, które wykreował koronawirus. Szczęśliwcy mogli liczyć na czterocyfrowe zyski.

NIE WIDAĆ KOŃCA ZWYŻEK FAWORYTÓW

Kryzys wywołany pandemią nie był w stanie podkopać wiary inwestorów w poukładane i stabilnie rozwijające się spółki. Część z nich na nim skorzystała.

POKRZYWKA PARZY SKÓRĘ JAK POKRZYWA

Pokrzywka, obok wyprysku i atopii, to jedna z trzech najczęstszych chorób skóry. Szukanie jej przyczyn to jak szukanie igły w stogu siana.

Xinhua Silk Road: wegetariańskie kapsułki nowym trendem na rynku suplementów diety w 2020 roku

Wegetariańskie kapsułki stają się nowym trendem jeśli chodzi o międzynarodowy rynek suplementów diety w 2020 roku. Jest to związane z rosnącą świadomością konsumentów, którzy coraz częściej zwracają się w kierunku produktów naturalnych.

Servier Polska Solidnym Pracodawcą Roku 2020

Firma Servier Polska po raz kolejny została nagrodzona tytułem „Solidny Pracodawca Roku 2020” w kategorii ogólnopolskiej oraz dodatkowo tytułem „Solidny Pracodawca Roku 2020” w kategorii Branża farmaceutyczna za niezmiennie wysoki standard pracy, politykę prorozwojową oraz prorodzinną.

NIZP-PZH: od stycznia do lipca 6435 potwierdzonych przypadków boreliozy w Polsce

Więcej na naukawpolsce.pap.pl.

 

Komunikaty

Komunikat AOTMiT

33/2020 POSIEDZENIE RADY PRZEJRZYSTOŚCI – AKTUALIZACJA.

 

Inne

Informacja MZ

Nowe konkursy Narodowej Strategii Onkologicznej.

Informacja GIS

REKOMENDACJA Głównego Inspektora Sanitarnego dotycząca szczepień przeciw grypie.