Letnia akademia – wyroby medyczne od A do Z
Rodzaj: SZKOLENIE
Data:27/08/2021 | Kancelaria KONDRAT i Partnerzy

Zapraszamy na wakacyjne sesje spotkań w sposób kompleksowy przybliżający tematykę wyrobów medycznych. Letnia Akademia to wydarzenie znacznie wykraczające poza ramy najnowszych zmian wynikających z Rozporządzenia MDR. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, nasz doświadczony zespół prawników, doradców podatkowych i inżynierów omówi nie tylko całą ścieżkę wprowadzenia produktu na rynek, ale podpowie również jak chronić własne rozwiązania i oznaczenia oraz jak prawidłowo podatkowo rozliczać transakcje dotyczące wyrobów medycznych. Wyjaśnimy także jak kształtują się zasady odpowiedzialności za wyrób medyczny.

Letnia Akademia to wydarzenie dedykowane dla wszystkich podmiotów w łańcuchu dostaw wyrobów medycznych chcących ugruntować i uzyskać kompleksową wiedzę i informacje na temat wyrobów medycznych. Zapraszamy producentów, importerów i dystrybutorów wyrobów medycznych, takich jak w szczególności hurtownie, apteki, podmioty lecznicze i branża beauty.

Istnieje możliwość uczestnictwa zarówno osobiście, jak i online, a także w wybranych panelach. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.