KONFERENCJA PACJENT X
Rodzaj: KONFERENCJA
Data:14/09/2022 |

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatora, Patrona i Partnerów na KONFERENCJĘ BRANŻY PHARMAPACJENT X, która odbędzie się stacjonarnie w Warszawie i w formule online, w dniach 14-15 września 2022 roku.

Podczas Konferencji skoncentrujemy się wokół jednego, wyrazistego tematu, jakim jest PACJENTOCENTRYCZNOŚĆ w ujęciu sesji tematycznych:

  • EDUKACJA PACJENTÓW
  • PACJENTOCENTRYCZNE KAMPANIE
  • PACJENTOCENTRYCZNY MARKETING
  • PACJENTOCENTRYCZNY SYSTEM
  • EDUKACJA LEKARZY

W roli prelegentów wystąpi grono uznanych ekspertów i praktyków, którzy będą Państwa inspirować.  : Prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz, Profesor n. med. i n. o zdrowiu, dr. hab. n. ekon. Marcin Czech, Zbigniew Kowalski-wykładowca, trener, konsultant branży farmaceutycznej i medycznej, Ewa Jankowska-Prezes Zarządu PASMI, Prezesi Organizacji pacjenckich( Magdalena Kołodziej-Fundacja MY PACJENCI, Malina Wieczorek-Fundacja SM walcz o siebie), Łukasz Durajski-pediatra, twórca i założyciel oraz dyrektor medyczny platformy telemedycznej Med24 , przedstawiciele pharmy- Boehringer Ingelheim, Bayer, Connectmedica,Enmedica Consulting ,Ringier Axel Springer Polska(Medonet), QAH, EDGE NPD sp. z o.o., i Marin Renduda-niezależny Ekspert.

KONFERENCJA PACJENT X to dwa intensywne dni prelekcji dla przedstawicieli branży pharma: osób odpowiadających za sprzedaż i promocję leków OTC, Rx i suplementów diety, PR-owców, managerów każdego stopnia, oraz wszystkich zainteresowanych wdrożeniem bądź udoskonaleniem programów edukacyjnych dla pacjentów.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami KONFERENCJI na stronie https://konferencjapharma.pl ,która zawiera szczegółowy program i biogramamiprelegentów, jak również możliwość rejestracji.

Do zobaczenia we wrześniu na KONFERENCJIPACJENT X!  To wydarzenie, na którym po prostu nie może Państwa zabraknąć!