Digital Evolution for Pharma & Medical Forum – IV edycja
Rodzaj: KONFERENCJA
Data:02/06/2023 |

Forum Digital Evolution for Pharma & Medical Forum to największe wydarzenie pierwszego półrocza w Polsce przeznaczone dla digital, product i brand managerów branży pharma & medical. Tegoroczna edycja gromadzi wiele wiodących firm farmaceutycznych, które będą omawiać problemy związane z cyfryzacją w sektorze zdrowia, a także zaprezentują swoje nowości.

Podczas tegorocznej edycji Digital Pharma uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin, takich jak analiza danych, marketing farmaceutyczny, ochrona danych pacjentów, innowacje w produkcji leków, a także wyzwania związane z e-zdrowiem. W programie wydarzenia znajdą się także warsztaty praktyczne i sesje networkingowe.

W ramach konferencji eksperci oraz uczestnicy poszukają odpowiedzi na najważniejsze wyzwania stojące przed branżą pharma & medical:

  • Jak zwiększać skuteczność działań marketingowych?
  • Jak digital i product manager mogą wspierać dział sprzedaży?
  • Jak skutecznie wdrażać multi- i omni- channelowe kampanie marketingowe?

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele następujących firm: ABBVIE, ADAMED, ASTELLAS PHARMA, ASTRAZENECA, BAYER, BOEHRINGER INGELHEIM, BIOGEN POLAND, CHIESI, ISPIRATO, JOHNSON&JOHNSON, PFIZER, PHILIP MORRIS, POLFA TARCHOMIN, POLPHARMA, NOVARTIS, ROCHE, SANDOZ, SANOFI, TADEKA, ZENTIVA i wiele innych – docelowo spodziewamy się 170 gości.

„Digital Pharma to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, skupiające wiodących ekspertów z obszaru farmacji i opieki zdrowotnej. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie niezwykle inspirująca i przyniesie nowe spojrzenie na innowacje w sektorze farmaceutycznym.” – powiedziała Anna Kępka, project manager konferencji Digital Pharma.

 

AGENDA FORUM:

https://digitalpharma.com.pl/program-1-dzien/

BILETY:

https://digitalpharma2023.registration-form.online/

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Anna Banaś

anna.banas@braveconferences.pl

tel.787 092 566

 


01-02 czerwca 2023, Warszawa