Kategorie tematyczne

Rejestracja

Rejestracja jest płatna i umożliwia wielostanowiskowy dostęp do wszystkich treści Serwisu, analiz prawnych, decyzji organów, aktów prawnych oraz otrzymywania codziennego Newslettera.

Proces rejestracji

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza akceptację Regulaminu i jest podstawą do wystawienia faktury
  2. Otrzymasz od nas email, w którym będziesz poproszony o potwierdzenie rejestracji.
  3. Po weryfikacji adresu i przesłaniu dowodu opłaty, konto zostanie uruchomione.

Formularz rejestracyjny

Dane do logowania

Dane osobowe

Firma

Opłata miesięczna 250,- PLN netto - umowa roczna - płatność jednorazowa za 12 miesięcy
Moja firma ma już licencję

Regulamin wraz z informacją cenową

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z treścią art. 24 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy Państwa, że podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Dane te będą przetwarzane przez Pharma.info.pl jedynie dla celów marketingowych i kontaktowania się z Państwem za pośrednictwem strony www.pharma.info.pl, poczty elektronicznej i korespondencji listownej przez Pharma.info.pl lub partnerów serwisu.

Równocześnie informujemy Państwa iż na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i uzupełniania.

Zarejestruj się korzystając z nowego 12 miesięcznego dostępu dla firmy.

W celu uzyskania informacji o cenniku dostępu dla firm i osób indywidualnych prosimy o kontakt telefoniczny (22) 490 31 41 lub drogą mailową na adres: