Kategorie tematyczne

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy
email:
www: www.kondrat.pl

Zakres świadczonych przez Kancelarię KONDRAT usług:

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy jest wiodącą kancelarią w Polsce specjalizującą się przede wszystkim w prawach własności intelektualnej oraz prawie farmaceutycznym i life science, a także w prawie gospodarczym.

W ciągu ponad 10 lat działalności, Kancelaria KONDRAT i Partnerzy zdobyła wiodącą pozycję zapewniając obsługę korporacyjną firm, fundacji i stowarzyszeń, doradzając przy transakcjach handlowych, fuzjach i przejęciach oraz specjalizując się w prawach własności intelektualnej, prawie patentowym, prawie znaków towarowych, prawie autorskim, prawie farmaceutycznym i life science.

Dzięki połączeniu profesjonalnej wiedzy i warsztatu rzeczników patentowych, adwokatów i radców prawnych oraz wyspecjalizowanych prawników, Kancelaria zapewnia najwyższej jakości, kompleksową obsługę prawno-patentową podmiotów działających w różnych sektorach. Zdobyte doświadczenie i dynamiczny rozwój zespołu Kancelarii umożliwiły utworzenie kolejnych specjalizacji w zakresie prawa medycznego, prawa żywnościowego, kosmetyków i wyrobów medycznych, nowych technologii i ochrony przed nieuczciwą konkurencją.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy dba o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Zespół Kancelarii liczący ponad 30 adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych, aplikantów radcowskich i adwokackich, wyspecjalizowanych prawników oraz asystentów prawnych jest do Państwa dyspozycji zawsze, gdy tego od nas Państwo oczekujecie. Zawsze i w każdej sytuacji nasi prawnicy starają się być Państwa partnerem, który służy radą i pomocą.

Partnerem Zarządzającym i Założycielem Kancelarii KONDRAT i Partnerzy jest Rzecznik Patentowy, Europejski Rzecznik Patentowy i Adwokat dr Mariusz Kondrat, który posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa własności przemysłowej oraz szeroko pojętego prawa farmaceutycznego.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy zapewnia również pełną obsługę prawną w zakresie procesu rejestracji znaków towarowych w systemie krajowym (Urząd Patentowy RP – UPRP), unijnym (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej – EUIPO) oraz międzynarodowym (Światowa Organizacja Własności Intelektualnej – WIPO), a także pomaga Klientom w zakresie ochrony patentowej zarówno w Polsce, jak również w systemach międzynarodowym (PCT) i europejskim (EPO). W zakresie wynalazków prowadzimy także badania patentowe. W imieniu naszych Klientów, obsługujemy kilka tysięcy znaków towarowych i kilkaset patentów. Regularnie od wielu lat, w zestawieniach EUIPO (dawniej OHIM), jesteśmy wymieniani w gronie polskich pełnomocników posiadających największą ilość zgłoszeń unijnych znaków towarowych. Zastrzeżenie nazwy firmy oraz zgłoszenie logo w charakterze znaku towarowego jest niezwykle istotną kwestią, dlatego nasi rzecznicy patentowi od lat służą naszym Klientom radą i pomocą, w sposób prosty i konkretny.

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy nawet specjalistyczne oprogramowanie (KONDRAT Management System), które zapewnia łatwy i kompleksowy dostęp do dokumentacji spraw prowadzonych przez Kancelarię KONDRAT.

KONTAKT:

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy

Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa

tel: (22) 831 12 34
fax: (22) 357 98 63

biuro@kondrat.pl

www.kondrat.pl