Kategorie tematyczne

Partnerzy

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy , prowadzi kompleksową obsługę krajowych i zagranicznych podmiotów w zakresie wszystkich aspektów praw własności intelektualnej oraz prawa farmaceutycznego i life science.

Newton Media

Partner dostarczający portalowi pharma.info.pl codzienny przegląd prasy.NEWTON MEDIA jest częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw dostarczających elektroniczny monitoring mediów nowej generacji. Ponadto, firma dostarcza również inne usługi związane z monitoringiem i analizą mediów.

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Rzeczpospolitej Polskiej jest państwową jednostką budżetową właściwą do prowadzenia spraw dotyczących ocen jakości, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów Biobójczych w zakresie określonym przez ustawy (Prawo farmaceutyczne, ustawę o wyrobach medycznych oraz ustawę o produktach biobójczych).

Cooper Conferences

Marka Cooper Conferences sygnuje prestiżowe Konferencje branżowe skierowane do specjalistów najwyższej klasy. Zespół Cooper Conferences składa się z doświadczonych specjalistów rynku konferencji, którzy swoją wiedzę i znajomość rynku z pasją przekuwają w efektywne i konstruktywne spotkania przynoszące wymierne korzyści zarówno uczestnikom, jak również prelegentom.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie, wykorzystując doświadczenie, potencjał merytoryczny i własne możliwości finansowe stworzyła kompleksową ofertę wsparcia biznesu w regionie.

Europejskie Centrum Biznesu

ECB jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa promocyjno-marketingowego, rozwoju produktów, współpracy międzynarodowej i budowania potencjału instytucjonalnego.

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO)

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO) powstała w 2004 roku, aby reprezentować interesy producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej oraz stymulować rozwój tej branży.

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sp.k.

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sk jest firmą zajmującą się od kilku lat organizowaniem autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze dla kadry zarządzającej.

Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp.j.

Departament Prawa Farmaceutycznego Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki, za który odpowiada adw. prof. dr hab. Elzbieta Traple, posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej firm farmaceutycznych, zarówno w odniesieniu do zagadnień regulacyjnych jak i cywilno prawnych.

LDS Łazewski Depo i Wspólnicy

LDS Łazewski Depo i Wspólnicy stanowi unikatową na polskim rynku formę współpracy rzeczników patentowych, adwokatów i radców prawnych. Wyjątkowość oferty LDS opiera się na założeniu, że najwyższy standard świadczonych usług wymaga daleko idącej specjalizacji.

KPMG Tax M. Michna Sp. k.

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG od wielu lat posiada zespół wyspecjalizowany w doradztwie dla podmiotów z sektora farmaceutycznego.

Pharmaceutical Representative Polska

Pharmaceutical Representative Polska jest jedynym w Polsce amerykańsko-polskim biznesowo-szkoleniowym czasopismem skierowanym do Przedstawicieli Medycznych, i Kadry Menedżerskiej firm farmaceutycznych.

Domański Zakrzewski Palinka Sp. k.

Kancelaria posiada zespół zajmujący się doradztwem dotyczącym aspektów prawa farmaceutycznego i biotechnologii.

Baker & McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy

Praktyka Prawa Farmaceutycznego, Ochrony Zdrowia i Odpowiedzialności za Produkt kancelarii prawnej Baker & McKenzie to najwyżej oceniany w polskich i międzynarodowych rankingach zespół prawników dedykowany do obsługi klientów farmaceutycznych.

MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny typ kancelarii prawnej, wyróżniający się kompleksowym i pionierskim podejściem w obsłudze Klienta XXI wieku. Zespół MDDP SO to doświadczeni doradcy biznesowi w obszarze prawa, łączący solidną wiedzę prawną z nowatorstwem i dynamizmem w działaniu.

PHP Elbo-Trade Sp. z o.o.

Elbo-Trade Sp. z o.o. jest firmą obecną na polskim rynku farmaceutycznym od 23 lat oferując między innymi usługi w zakresie rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz ich wprowadzenia do obrotu.

Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty PASMI

PASMI (POlish Association of Self Medication Industry) czyli Polski Związek Producentów Leków bez Recepty został utworzony 9 listopada 2006 roku. Obecnie Związek zrzesza 17 podmiotów.

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim.

LEX Apteka

LEX Apteka to stały dostęp do bazy ponad 2700 aktów prawnych oraz kilkuset dokumentów autorskich (komentarze praktyczne, porady ekspertów, bieżące newsy z rynku farmaceutycznego) w tematyce prawno-zarządczej dotyczącej aptek.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Farmaceutów "PERSPEKTYWA 2030"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Farmaceutów „PERSPEKTYWA 2030” zrzesza głównie farmaceutów pracujących w aptekach, ale jest także otwarte na adeptów studiów farmaceutycznych realizujących się zawodowo na innych płaszczyznach. Zasadniczym celem jego działalności jest realizacja zapisów dokumentu opracowanego przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne "Perspektywy rozwoju farmacji w Polsce do roku 2030".