Środki ochrony indywidualnej w dobie epidemii
Rodzaj: SEMINARIUM
Data:07/05/2020 | Kancelaria KONDRAT i Partnerzy

7 maja 2020


Środki ochrony indywidualnej w dobie epidemii, czyli garść informacji o wprowadzaniu na rynek maseczek medycznych, półmasek filtrujących, kombinezonów ochronnych, gogli i przyłbic


POSŁUCHAJ, A DOWIESZ SIĘ JAKIE SĄ ZASADY WPROWADZENIA NA RYNEK I SPRZEDAŻY MASECZEK, MASEK, KOMBINEZONÓW, GOGLI I PRZYŁBIC. 

PROGRAM:  

  1. Wyrób medyczny vs. środek ochrony indywidualnej vs. środek ochrony osobistej
  2. Wymogi prawne w zakresie wprowadzenia na rynek środków ochrony indywidulanej
  3. Dokumenty wymagane do sprzedaży maseczek medycznych, półmasek filtrujących, kombinezonów ochronnych, gogli i przyłbic – na co należy zwrócić uwagę?
  4. Uproszczone procedury wprowadzenia na rynek maseczek i półmasek. Postępowanie zakupowe Ministerstwa Zdrowia
  5. Zasady oznakowania produktów – czy na każdym produkcie należy umieścić znak CE?
  6. CIOP – czym się zajmuje i jakie badania może wykonać dla producentów i importerów?


PROWADZĄCA:

ROKSANA STRUBEL

Specjalizuje się w obszarze Life Science: prawie farmaceutycznym, żywnościowym i medycznym. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obsługą prawną firm z branż regulowanych, w tym w sprawach związanych z wprowadzeniem produktów na rynek. Świadczy bieżące doradztwo podmiotom odpowiedzialnym, hurtowniom farmaceutycznym i aptekom. Zapewnia również wsparcie prawne dla wytwórców,
importerów i dystrybutorów wyrobów medycznych. Przed rozpoczęciem współpracy z Kancelarią Kondrat i Partnerzy doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach we Wrocławiu, Dublinie oraz wewnętrznym dziale prawnym firmy działającej na rynku farmaceutycznym. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, gdzie odbywa obecnie aplikację adwokacką. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
TERMIN: 
7 maj 2020 r. godzina: 11:00  (czas trwania 60 min.)
REJESTRACJA:

Więcej o wydarzeniu na stronie: https://kondrat.pl/bezplatne-webinarium/